wtorek, 20 grudnia 2016

Warto czekać

Czasem warto czekać. Intensywnie myśleć,kochać niezmiennie od okoliczności i cierpliwie czekać. Walczyłam kilka dobrych miesięcy i przyniosło to swoje plony. Te Święta nie będą smutne i samotne, będą szczęśliwe i radosne. Nie umiem na głos nawet się cieszyć od środka czuję jakby to uczucie miało eksplodować a na zewnątrz jakby blokował je lity kamień.Wreszcie razem! Nareszcie kończy się ten smutek, tęsknota i życie w pustce. Wszystkim co nam dobrze życzyli , co byli sercem ze mną w tym oczekiwaniu życzę Wesołych Świąt, radosnych i rodzinnych! A tym co byli nam przeciwni, wrogo nastawieni życzącym nam wszystkiego co najgorsze składam jeszcze mocniej Wesołych Świąt może te dni otworzą Wasze serca i zmienią spojrzenie na świat. Oby każdy w te dni nie czuł się samotny i nieszczęśliwy bo to chyba najgorsza kara na którą chyba nikt nie zasłużył, nawet krzywdząc innych. Pozdrawiam świątecznie.11 komentarzy:

 1. Cieszę się Twoim szczęściem!
  Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się razem z Tobą.Wszystkiego dobrego Moniko! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniko tak bardzo sie cieszę, że jednak jesteście razem...wszystkiego najlepszego, szczęśliwych i ciepłych, rodzinnych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniko kochana, cieszę się że jesteś radosna. Życzę Ci samych szczęśliwych chwil, bo przecież juz powinien chyba wyczerpać się limit tych smutnych. Trzymaj się cieplutko i wiele radości i miłości Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się Waszą bliskością.
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Radosnych Świat Moniko.Cieszę się razem z Tobą.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Wszystkim za dobre słowo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, że wszystko już dobrze. Oby już tak zostało. Najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.