piątek, 10 lutego 2012

Remont łazienki i wizyta weekendowa

Witam, u mnie remont łazienki. Oczywiście pył i kurz roznosi się wszędzie a ja latam jak głupia ze ścierką i wycieram wszystkie meble ;) Mimo wszystkich tych drobnych nieporządków w domu i zamieszania, jestem bardzo szczęśliwa bo zawsze remont łazienki odkładaliśmy na bok a te ściany obgryzione raziły mnie na codzień. Teraz zamiast surowych ścian z cegły wyłożone są karton gipsem i kafelkami a prace idą szybko i zwinnie :) Wszystko to praca naszych rak na firmy nas nie stać a nawet jakby nas było stać to szkoda wyrzucać pieniądze można je zawsze w coś innego zainwestować. Mój Ślubny ma fach w rekach więc idzie mu to pięknie z pomocą mojego taty. Dobrze jak są jeszcze mężczyźni którzy coś potrafią więcej niż pić piwko i leżeć na kanapie :)
W sobotę czyli jutro mam niezwykłego gościa. Jest misjonarzem w jednej z Kazachstańskich wiosek a teraz wybrał się w odwiedziny do kraju. Znamy się z forum o kózkach i dzięki temu że jest w Częstochowie odwiedza nas po drodze :) Oczywiście przywitam go typowo po Polsku :) Gęś pieczona z jabłkami na kminku i szarlotka albo rogaliki drożdżowe z nadzieniem moich powideł. Jeszcze się zastanawiam. A może coś doradzicie ?

6 komentarzy:

 1. Pieczona gęś będzie super, rogaliki też. Szarlotki nie rób, jak gęś z jabłkami. A co do gęsi podasz, kluski, knedle, ziemniaki?

  OdpowiedzUsuń
 2. ziemniaczki podam i kapustę czerwoną :) no rzeczywiście nie będę przesadzać z jabłkami zrobię dziś rogaliki drożdżowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrów Paulusa ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po polsku i na bogato.Fajnie.Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. A co doradzać? I tak pięknie się zapowiada. Z kolei, gratuluję takich mężczyzn w bliskim otoczeniu i porządkowania domku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się apetycznie.Moi panowie nie cierpią domowych remontów ile ja muszę się naprosić żeby cokolwiek zrobili.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.