czwartek, 30 maja 2013

Pielęgniarz

Ładnie się u nas zrobiło, zakwitły kwiaty, trawa soczysta zielenią tryska.No cóż a czemu bez zdjęć??/ Bo cały czas pada!!! Jak nie deszcz to zaraz szaleje burza.Dziś zerwała nam daszek na kominie , wisi teraz i dynda obijając się o boki. W sobotę Tomek będzie musiał wspiąć się na dach i naprawić. Jeśli już jestem w temacie Tomka hehehe kobitki ten mój facet to dopiero robi zastrzyki!!! I nigdy w życiu nie pozwolę by jakaś pielęgniarka kuła mnie igłą czy nasze dzieci, bo niestety zawsze boli i zrosty ogromne. Tutaj na miejscu mam speca!!! No luksus mam doskonały :) Na razie czekam jak coś zacznie działać, bo rano to się siebie w lustrze przestraszyłam!!! Sińce pod oczami jakby mnie ktoś stłukł na kwaśne jabłko, spać nie mogę ból mnie budzi co 30 min czasem da pospać godzinę ale co to za spanie?? Tragedia wykańcza mnie już, jak ja już mówię że boli to znaczy że boli jak cholera. No to sobie pomarudziłam, a co ??!! ;) Opanowałam swoje chęci i jednak nie biorę się za sianokosy w tym miesiącu, zamówiłam sobie za parę groszy P.Ryśka ( co ostatnio u mnie dużo robi) bo wiem i czuję że nie dam rady. Wpierw poczekam na efekt rehabilitacji później mogę brać się za cięższą pracę. No fakt trochę zmądrzałam ostatnio, wydoroślałam?? hihi.Raczej to obawa przed najgorszym.Ręce to złoto! Dziś padało z rana później się rozpogodziło, słonko pogrzało z godzinkę i nadeszła burza. Jeśli w Boże Ciało pada to będzie padać 7 dni lub 7 tygodni.Teraz się okaże ile... Pozdrawiam :)

4 komentarze:

 1. Witaj Moniko :) Jak dobrze, że u Ciebie się układa po Twojej myśli. Moniczko wcale sie na Ciebie nie obraziłam.. dlaczego??? Wielkie Buziaki dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo rozsądnie robisz, pierwsze zdrowie a póżniej praca.Jak tam Tola czy wszystko jest już dobrze? Sianokosy w tym roku mogą być trudne bo pogoda bardzo kapryśna.
  Pozdrawiam i zdrówka życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki za zdrówko i szczęść Boże we wszystkich pracach...niech się spełni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziewczyno spróbuj trochę się oszczędzać:)))) ja zmądrzałam dopiero na stare lata....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.