wtorek, 7 sierpnia 2012

Miało być monotematycznie...

Wyskoczył nagle pewien pomysł... jeśli ma być super odpoczynek po obiedzie to już pełna parą!!! Stary dmuchany materac i koc na tarasie dał rezultat... trzeba było uciekać dzieciaki zdominowały go na całego. Nie było dla nas miejsca a jeśli nawet się znalazło zaraz było skakanie po nas i buba buba- czyli skakanie po brzuuuuuuszku tatusia  :) Zostało więc nam fotografowanie ;)

Na obiadek była dziś pizza z moją Mozzarellą którą teraz muszę robić na  bieżąco... pomysły na obiad moich domowników to pizza, zapiekanki itp... wpadłam po same kolana w bagno hehehe
Uciekała z brytfanny migiem więc w pełnym nieładzie zostało mi tylko to.... oczywiście by zrobić zdjęcie :)
Największa atrakcja dla całej wsi odbyła się dziś u nas. Pod płotem tłum gapiów jak zawsze u mnie coś się dzieje, pewnie sąsiedzi martwili się co u nas ostatnio tak spokojnie?!. Nie chcąc ich zawieść heheh zadzwoniłam po Straż Pożarną która sprawnie i szybko uwolniła nas od męczących nas os koło tarasu w murach drewutni. Ostatnio pokazały się u nas szerszenie za ich sprawą, jak wiadomo szerszenie niszczą ich gniazda dla nas to zbyt duże zagrożenie. wciąż się kręciliśmy a one latały tuż nad naszymi głowami. Trzeba było poradzić sobie z problemem. Chłopaki uporali się z tym na medal !!! :)Pozdrawiam was :)
5 komentarzy:

 1. Śliczne dzieciaczki masz Moniko!!!Patrze na pizzę i jestem głodna!:)pychotka:))))Z osami i szerszeniami też miałam przygodę i dużo atrakcji z tym było,brrr,brrrr,brrrrr,pozdrowionka :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. córcia to chyba do Ciebie podobna ?
  u mnie ostatnio M zrobił Lazanię ... chlopaki ( duże już ... hihi ) zapychają się nią

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieciaki wspaniałe i pełne energi.
  Szerszenie bardzo niebezpieczne-dobrze ,że macie już to z głowy.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzieciaki jak marzenie, a akcja strażaków profesjonalna. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj córcia to wykapana mamusia!A ta przygoda z osami to faktycznie kłopotliwa.Dobrze,że ekipa profesjonalna.Pizza normalnie aż ślinka cieknie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.